Vyzkoušejte potápění s přístrojem na bazénu Mělník

Máte rádi vodu, chcete objevovat nové prostředí a místa suchozemcům nepřístupná, chcete dát vašim dovoleným novou náplň, zpestření, ale nevíte, zda je to sport pro Vás.

Proč si nevyzkoušet potápění s přístrojem v bezpečných podmínkách na bazénu. Ti co se potápění obávají, mohou zjistit, že pokud se dodržují jasná pravidla, je potápění bezpečný sport. Zakupte si na pokladně bazénu poukaz na „Ochutnávkový ponor“ pro Vás nebo obdarujte někoho z blízkých. 

  


Z čeho se ochutnávkový ponor skládá?

Nejdříve je nutné absolvovat základní teoretickou přípravu, která je nezbytná, aby náš první ponor byl bezpečný. Probíhá přímo u bazénu před ponorem. Výuka probíhá ve dvou až čtyřčlenných skupinkách.
Sestrojení výstroje pod dozorem instruktora, vysvětlení funkcí a ovládání.
Po zvládnutí základních dovedností je možné společně s instruktorem vychutnat stav beztíže a seznámit se s novým prostředím pod hladinou.

  V ceně poukazu je zahrnuto:

Cena ochutnávkového ponoru 650,- Kč.


Základní potápěčský kurz OWD

Pokud jste se již rozhodli, že se o potápění chcete dozvět více a naučit se základy tohoto sportu, je pro Vás určen základní potápěčský kurz "Open Wather Diver". V tomto kurzu se naučíte všem základům přístrojového potápění, teorii, funkci jednotlivých součástí výstroje a její používání. Praktické dovednosti si osvojíte při ponorech v bazénu a kurz završíte skutečnými ponory na volné vodě.

 

Obsah kurzu


V ceně kurzu je zahrnuto

 

V ceně není zahrnuto


Cena kurzu 6 800,- Kč.


Pokročilé potápěčské kurzy

Na bázénu v Mělníku zajišťujeme i ostatní pokročilé potápěčské kurzy jako jsou:

Na všechny Vaše dotazy rád odpovím na emailu robin@bazen-melnik.cz nebo mob. 721 819 124.